عناوین خبری : ...

سرویس ADSL

با نفوذ وتوسعه روزافزون گستره پدیده اینترنت در دنیا و نقش مهم و کلیدی این پدیده در عصر حاضر٬ لزوم ایجاد ارتباطات پر سرعت و کم هزینه ٬ آسان ومطمئن با اینترنت هر روز بیش از پیش احساس می شود.

ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line) یکی از بهترین راه حل ها و فناوری های  موجود برای دسترسی پر سرعت و آسان به اینترنت می باشد که مهمترین مزیت و ویژگی این فناوری آماده بودن بستر انتقال آن که همان خطوط و سیم های مسی تلفن هستند می باشد .

adsl

فناوری ADSL امکان اتصال پر سرعت  به شبکه اینترنت را تنها با داشتن یک دستگاه کامپیوتر به همراه یک خط تلفن و با سرعتی معادل ۴۰ برابر سرویس Dial-UP  ٬ برای کاربران ممکن ساخته  و نیز امکان اسفاده همزمان از اینترنت و برقراری تماسهای تلفنی را بوجود آورده است .

با توجه به این نکته که مکالمات تلفنی تنها بخش کوچکی از پتانسیل و محدوده فرکانسی موجود بر روی کابلهای مسی خطوط تلفن را به خود اختصاص داده و فناوری  ADSL با بهره گیری از این محدوده فرکانسی آزاد و بلا استفاده  ضمن اتصال پرسرعت کاربران به شبکه جهانی اینترنت امکان استفاده از اینترنت بدون اشغال خط تلفن را نیز فراهم می آورد .

استفاده از تجهیزات ساده و ارزان ( مودم و اسپیلیتر) و عدم نیاز به کابل کشی مجدد ، این سرویس را نزد کاربران بسیار محبوب ساخته و نصب و راه اندازی آن را سرعت بخشیده است .

شرکت نوین پردازان نیز امکان اتصال کاربران به شبکه اینترنت را از طریق سرویس ADSL فراهم آورده و همشهریان محترم می توانند با بهره گیری از خدمات ADSL این مرکز و به واسطه یک ارتباط پرسرعت و بدون اشکال از کارکردن در دنیای اینترنت لذت ببرند .

مهمترین ویژگی های سرویس ADSL در یک نگاه

*امکان اتصال پر سرعت به اینترنت

*راه اندازی سریع وآسان

*عدم اشغال شدن تلفن در زمان استفاده از اینترنت

*برقراری ارتباط دائم و بدون قطعی

*امکان استفاده از خدمات وامکاناتی  ویدئویی و صوتی

*برقراری ارتباط دائم ٬ بدون هزینه پالس تلفن

*بدون نیاز به کابل کشی مجدد جهت برقراری ارتباط

در حال حاضر سرویس ADSL  نوین در کلیه مراکز تلفن شهری ( امام خمینی٬ سوم خرداد٬ بیت المقدس ) شهرستان خرمشهر راه اندازی گردیده و قابل ارائه به کاربران گرامی می باشد.

متقاضیان این سرویس می توانند جهت سفارش یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره (۴۲۲۵۵۹۵) امور مشتریان شبکه نوین تماس حاصل فرمایند .

پیش شماره های مراکز مخابراتی خرمشهر

مرکز امام خمینی : ۴۲۱-۴۲۲

مرکز بیت المقدس : ۴۲۳

مرکز سوم خرداد : ۴۲۴

لیست قیمت سرویس های اینترنت پرسرعت +ADSL2 

© 2007-2012 all rights reserved NovinNet.com