عناوین خبری : ...

سرویس اینترنت بی سیم

ارتباط پر سرعت و با کیفیت با شبکه جهانی اینترنت همیشه یکی از مهمترین نیازهای سازمان های بزرگ ٬ مراکز و کاربران حرفه ای به دلیل حساسیت های شغلی این قشر از کاربران می باشد .

بی شک یکی از مناسبترین روشهای دسترسی به شبکه جهانی اینترنت استفاده از سرویسهای بی سیم (wireless) بوده که امروزه مورد توجه بسیاری از سرویس دهندگان و کاربران قرار گرفته است.

wireless

این سرویس علاوه بر محیط های شهری و بواسطه عدم نیاز به بسترهای کابلی و مخابراتی ٬ راهکار بسیار مناسبی برای مناطق روستایی ٬ حاشیه شهرها وشهرک های صنعتی می باشد که معمولا امکان فنی برای ارائه سرویس بر روی بسترهای کابلی وجود ندارد .

همچنین این سرویس امکان ارائه پهنای باندهای اختصاصی  (Dedicated)و بسیار بالا (بیش از (۸ Mbps که ارائه  آنها  بر روی  سیم مقدور نمی باشد را برای سرویس دهندگان بوجود آورده است .

این سرویس مبتنی بر فناوری   WIFI  بوده که شامل ۳ استاندارد a 802.11 ، ۸۰۲٫۱۱ b  و ۸۰۲٫۱۱ g  می باشد که روی فرکانس های  آزاد ۲٫۴ GH و ۵٫۸ GH امواج رادیویی خود را ارسال می نماید.

فناوری WIFI نیازمند سخت افزار های مبتنی بر این استانداردها می باشد که این تجهیزات باید در نقطه مناسب که دید مستقیم بین نقطه کاربر و سرویس دهنده را فراهم آورد ٬ نصب گردد .

شرکت نوین پردازان در سال ۱۳۸۴ خدمات اینترنت بی سیم را به عنوان نخستین روش دسترسی پر سرعت کاربران خود به شبکه اینترنت راه اندازی نمود و هم اکنون نیز بسیاری از مراکز ٬ کاربران و شرکت ها مشترک این سرویس می باشند  .

همچنین کیفیت این سرویس نیز همانند دیگر خدمات این شرکت توانسته است رضایت عمومی کابران را فراهم آورده و روزانه کاربران جدیدی را به جمع قبلی اضافه نماید .

متقاضیان این خدمات می توانند جهت سفارش یا کسب اطلاعات بیشتر با امور مشتریان نوین (۴۲۲۵۵۹۵) تماس حاصل فرمایند .

لیست قیمت سرویس وایرلس ( اشتراکی )

 

 

 

© 2007-2012 all rights reserved NovinNet.com